Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Ze světa „fejků“, napodobenin a padělků !

Problém, který neřeší zřejmě jen Apple, ale všechny světové značky. Vyráběním padělků se v dnešní době obohacuje a dlouho obohacovat bude bohužel spousta lidí.

Tomuto nešvaru se dá těžko zabránit. Proslulé svou nelegální výrobou a distribucí jsou především asijské státy. Právě v Číně bylo začátkem tohoto týdne zatčeno 9 lidí, kteří se živili fejkovými prodeji jablečných produktů. Zakázka putující do USA v hodnotě téměř půl miliardy korun byla kriminalisty odhalena a stopena.

Manželský pár měl neuvěřitelných 6 linek, kde pracovala stovka zaměstnanců. Bohudík pro Apple fungovala pouhé 4 měsíce.

Malinko z jiného soudku jsou „oficiální“ náhražky Apple Watch, které továrny chrlí na čínský trh. Jedná se o daleko levnější alternativy. Ale i přes to jeden nejmenovaná čínský Steve Jobs tvrdí, že jeho hodinky mají všechny funkce jako AW a v lecčem je dokonce předčí.

V minulosti byla v Číně (posléze v dalších zemích) rozjeta i kampaň na výměnu levých nabíječek. Program USB Power Adapter Takeback odstartovala tragická smrt mladé čínské ženy, kterou zabila právě neoriginální nabíječka. Podmínky výměny byly jednoduché. Nejste si jisti, zda-li máte originál nabíječku? Dojděte si do Apple Storu a tam Vám ji místo 19ti dolarů za 10 vymění. Akce se bohužel v té době České republiky netýkala.

Tyto problémy jsou bohužel nedílnou součástí každodenního života všech světových výrobců.

tým AppleParts.cz 

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 9 = 15

Okomentujte nás také na Facebooku