Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Víte vůbec co Touch Force je a k čemu slouží? Dočtete se více …

V předešlém článku jsme slíbili, že Vám více představíme technologii Force Touch a své sliby plníme.

Tento pojem se ve světě Applu začal objevovat už při prodeji Watch a nyní zaplavuje texty týkající se avizovaného představení iPhonu 6S, který by měl být přibližně za měsíc k mání.

Touch Force je staronová technologie dotykových ploch, která je závislá na různých silách dotyku. V minulosti se objevila například u MacBooků, kde plnila funkci malinko jinou, nežli nyní.

Hlavním motivem je ergonomie neboli věda zabývající se optimalizací lidské činnosti a zrychlení práce s uživatelským prostředním. Ve své podstatě jde o obejití některých doposud nutných mezikroků, které uživatele při práci se zařízením mnohdy zdržují.

Pro představu: V mapách najdeme své oblíbené místo, více přitlačíme na cíl a okamžitě spustíme navigaci.

V hudebním přehrávači už nebude nutné pro kontextovou nabídku jednotlivých skladem klikat na tlačítko u pravého okraje. Jednoduše klikneme na jakékoliv místo na ploše a budeme ve volbách uložit, sdílet, přidat, …

Gesto přitlačení bude i ve vyhledávání, adresách, událostech, náhledech odkazů, zprávách, připomínkách, kalendáři, atd …

Dle všech informací nebude v budoucnu tato funkce pouze v produktech kalifornské společnosti. Vývojáři Applu se údajně o svou práci rádi „podělí“ i s konkurencí.

tým AppleParts.cz 

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

5 komentáře v “Víte vůbec co Touch Force je a k čemu slouží? Dočtete se více …

  1. By dealing together, both of you can address problems of self-esteem and mutual trust. Core maca in the supplier energetix is definitely an herb that tests quite well for a number of males.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 − 3 =

Okomentujte nás také na Facebooku