Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Virtuální realita je momentálně jedním z nejčastějších témat v Applu !!!

Simulované prostředí se v kalifornské společnosti probírá již delší dobu. V minulosti tomu nasvědčovaly opakované návštěvy univerzitních laboratoří právě experty z Applu.

To potvrdil Jeremy Bailenson, který Stanfordské laborce šéfuje a v jehož prostorech se objevil například i boss Facebooku – Mark Zuckergerg. V současné době Apple nabízí na svém online shopu „konkurenční“ produkt View-Master Virtual Reality Starter Pack, který je určen pro mix augmentované a virtuální reality.

Gigant pracuje samozřejmě pomocí najatého tajného specialisty a týmu se stovkami expertů na svém vlastním, ale tímto pokusem se pravděpodobně snaží dosáhnout zjištění, jak velký zájem o výrobky obdobného typu budou zákazníci mít.

Originálnímu výrobku nasvědčuje i mnoho udělených patentů v tomto směru, nicméně by se nemělo jednat o takzvaný headset, ale o propojení displeje či projekčního zařízení.

Headset je na AppleStoru již k máji v přepočtu za cca 720,-

V České republice prodej podobného zboží silně propaguje jedna nejmenovaná společnost, u které je možno zařízení zakoupit za přibližné trojnásobnou částku.

 

Nechme se tedy překvapit, s čím Apple vyprodukuje na trh !

 

tým AppleParts.cz J

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

2 komentáře v “Virtuální realita je momentálně jedním z nejčastějších témat v Applu !!!

  1. I simply want to tell you that I am beginner to blogging and site-building and actually liked your website. Very likely I’m planning to bookmark your site . You certainly have wonderful well written articles. Appreciate it for revealing your blog site.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

38 − 28 =

Okomentujte nás také na Facebooku