Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Vánoce jsou u nás v plném proudu !

Pokud sledujete pravidelně naši facebookovou funpage, tak moc dobře víte, že se pro Vás stále snažíme vymýšlet něco nového ať formou soutěží o naše produkty nebo jinými způsoby, které rozhodně nejsou standardem u jiných shopů.

Posledním výhercem špičkového bezdrátového reproduktoru na iPhone se stal koncem listopadu Adam Šilhán (Šilhy), kterému ještě jednou gratulujeme.

Před námi jsou nyní Vánoce. Pokud přemýšlíte, že byste rádi udělali radost někomu z blízkých právě sortimentem značky Apple, který ApplePart.cz nabízí, určitě neprohloupíte a zvolíte tu správnou cestu.

V naší široké nabídce naleznete snad úplně všechno. Počínaje náhradními díly, dále příslušenstvím všech kategorií (stojánky, napájení, ochranné fólie, doplňky, sluchátka, apod.), konče bazarovými přístroji.

Tyto segmenty se vztahují, jak na iPhone, iPad, iPod, tak na zboží značky Accent, jehož jsme výhradním distributorem na území celé České republiky a Slovenska.

Součástí našich služeb je i prvotřídní servis. Váš rozbitý přístroj nemusíte nikam vozit. Vše vyřídíme rádi za Vás a opravené zařízení Vám opět doručíme. Dopravu si neúčtujeme. Ta je zcela ZDARMA !!!

Koneckonců se můžete podívat sami: http://www.appleparts.cz/

 

Za případnou důvěru formou objednávky vřele děkujeme a přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků.

 

Váš TÝM AppleParts.cz J

 

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − = 13

Okomentujte nás také na Facebooku