Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

V jaké míře spolupracuje Apple s IBM? A čím se vůbec tato společnost zabývá? V článku se dozvíte více !

Kdo doposud netuší, čím se zabývá společnost IBM, tak zde krátký komentář.

Jedná se o jedničku na trhu v informačních technologiích sídlící v New Yorku. Mezi její hlavní činnosti patří výroba a prodej počítačového hardwaru a softwaru. Logo firmy se objevilo i v TOP pětce nejhodnotnějších značek světa, jehož cena činí přibližně 65 miliard dolarů.

V IBM pracuje cca 350 000 tisíc zaměstnanců. Česká divize této firmy sídlí na Chodově, kde je generálním ředitelem Branislav Šebo.

A nyní to podstatné.

V červenci roku 2014 si vedení obou firem navzájem pláclo pro vývoj sta aplikací zaměřených na podnikovou sféru. Tato akce nesoucí název Mobile First pro iOS je momentálně na vyhlášené hranici, nikoli ale u konce.

Aplikace v budoucnu vytvářené třeba pro iPady či Apple Watch využívají v současné době velké firmy, mezi které patří například: AXA, Coca-Cola Amatil, Japan Post, Rimac či Vodafone – Holandsko.

O míře spolupráce v opačném traktu také nepochybujeme. 30 000 kusů prodaných zařízení do IBM hovoří za vše. V budoucnu by měla firma přejít kompletně na Macy místo Windows PC, čímž ušetří na servisu a opravách ročně na každém zaměstnanci 270 dolarů, což není určitě zanedbatelná částka.

Nechme se tady překvapit, s čím vším tito dva giganti ještě přijdou J

 

tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

První komentář v “V jaké míře spolupracuje Apple s IBM? A čím se vůbec tato společnost zabývá? V článku se dozvíte více !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

67 + = 68

Okomentujte nás také na Facebooku