Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Uvidíme na silnicích už konečně vozy s logem nakousnutého jablka?

Spory se stále táhnou a nejasností kolem této záležitosti je více než dost. Nicméně k něčemu se každopádně schyluje.

V minulosti jsme se zde zaobírali spojením kalifornské Tesly právě s Applem, jelikož je tato automobilka zaměřena především na technické vymoženosti interiéru i exteriéru. Akvizice Apple by byla zdá se býti tou správnou volbou. V některých starších vozech se dokonce objevili i dotykové ovládací panely od Applu.

Nasvědčovali tomu i personální transfery zaměstnanců, kterých ze společnosti s nakousnutým jablkem do Tesly přešlo kolem sto padesáti.

Nyní se servery šíří další spojení, ale tentokrát s jinou americkou automobilkou. Je jím detroitský Ford, který údajně pracuje na projektu Apple Car.

O pravdivosti těchto fám nasvědčuje fakt, že Ford umožnil svým uživatelům ve svých vozech využívat Apple Siri Eyes a to zcela zdarma.

Tato funkce nabízí možnost volání, nastavení připomenutí, vyhledávání informací o počasí, atd.

Nový ředitel podnikové strategie Michael Seneski spolu s investičním bankéřem Johnem Casesou dostali od vedení za úkol najít nová partnerství s technologickými giganty a zlepšení obchodního modelu Fordu, který by měl vést k cestě s dalšími příjmy.

Snad už ze spekulací přejdeme k reálným faktům a Apple Car se v nadcházejících letech dočkáme.

 

Tým AppleParts.cz J

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

40 − 35 =

Okomentujte nás také na Facebooku