Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Taylor Swift ve sporu s Apple Music a konec iPodů

Jedna z nejúspěšnějších zpěvaček poslední dekády Taylor Swift se dostala do křížku s Apple Music. V otevřeném dopise, který 25ti letá zpěvačka firmě zaslala, uvádí nespokojenost s tříměsíční neplacenou zkušební dobou, která by měla odstartovat k poslednímu letošnímu červnovému dni.

Proto pokud jste nyní uživateli Spotify, její úspěšné album 1989 a celou diskografii nenaleznete ani tam.

Taylor je jednou z největších odpůrkyní streamování zdarma a proto se jako jedna z mála neostýchala a napřímo vedení společnosti napsala.

V dopise zvaném „To Apple, Love Taylor“ stojí, že zpěvačka bojuje hlavně za nové umělce, kteří zrovna vydali svůj nový single a nedostanou za něj čtvrt roku zaplaceno.

Téměř okamžitá reakce manažera Roberta Kondrka zní: „Firma má pro umělce za úvodní tři bezhonorářové měsíce připravenou kompenzaci ve formě o něco vyššího vypláceného podílu ze zisku, než nabízejí ostatní služby“.

Dopis Taylor zakončila myšlenkou: „Nežádáme vás o iPhony zdarma. Nežádejte nás proto, prosím, abychom vám poskytovali svojí hudbu bez nároku na odměnu.“

Připravovanou službu Apple Music si najisto neužijeme ve většině iPodech, kterým chybí on-line připojení, ale také vše nasvědčuje jejich úplnému zániku.

Zdali hudebním přehrávačům s logem Applu úplně odzvonilo, dozvíte se v dalším článku na našem BLOGU.

Tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

53 − 50 =

Okomentujte nás také na Facebooku