Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Steve Jobs se dočká svého druhého filmu. Objeví se na plátnech už tento rok?

Film inspirovaný knihou Waltera Isaacsona o jehož scénář se nyní stará Aaron Sorkin, mimo jiné také scénárista filmu The Social Network by se měl na filmová plátna dostat již letos. Původním režisérem filmu měl být David Fincher. S ním se ale nedohodlo na podmínkách studio Sony.

Nakonec i Sony po dlouhých jednáních od projektu odstoupilo a novým nástupcem se tak stalo Universal Pictures. Režii dostal na starosti Danny Boyle, který se proslavil například filmem Milionář z chatrče.

První záběry budou pořízeny z rodného domu Steva, nacházející se v Los Altos (USA – Kalifornie). Konkrétně z garáže, ve které vznikl první počítač Apple I. Poté by se měl celý štáb přesunout do oblasti v San Jose a Bekeley.

Tento životopisný film bude zahrnovat tři zlomové body v Jobsově kariéře.

První je z roku 1984, kdy spolu se Stevem Wozniakem představil Macintosh, dnes již známý Mac.

Druhý zlomový bod je z roku 1985. V tomto roce Jobs založil firmu NeXT computer, která se zaměřovala na vývoj a výrobu výkonných pracovních stanic určených pro firmy a univerzity.

Posledním bodem je rok 2001. V tom Apple představil veřejnosti svůj první iPod.

Herecké obsazení je už také pevně dáno. Zprvu měl Steva Jobse ztvárnit Leonardo DiCaprio, který roli odmítl z důvodu vytíženosti.

Jeho nástupcem se stal Michael Fassbender, který hrál ve filmu X-Men nebo 12 let v řetězech.

Steva Wozniaka, spoluzakladatele Applu bude hrát Seth Rogen. Johna Sculleyho si zahraje Jeff Daniels. A například bývalou přítelkyni Steva Chrisann Brennanovou ztvární Katherine Waterston.

Natáčení je tak po dlouhých spekulacích oficiálně zahájeno a vy očekávejte průběh dalšího dění na našem blogu.

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

− 5 = 4

Okomentujte nás také na Facebooku