Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Rádiová stanice Beats 1 v závěsu za Apple Music

Letošní léto se stalo pro milovníky muziky jedním z nejpřívětivějších, co se poslední doby týče. Po spuštění dlouho očekávané streamovací služby Apple Music byl v čele se Zanem Lowem odstartován i provoz stanice Beats 1 a to pouze hodinu poté.

Světové rádio, které bude naprosto bez reklam, přichystá pro posluchače spoustu zajímavých věcí.

Jednou z nich budou online rozhovory se zvučnými jmény. Zane Lowe se spolu se svými kolegy Ebrou Dardenem a Julií Adenugavou pustili už do Eda Sheerana či Eminema, který se do kroniky Beats 1 zapsal jako historický první host. Prvním singlem bylo City od Spring King.

Rádio by mělo vysílat nepřetržitě 24 hodin, 7 dní v týdnu a to z měst New Yorku, Los Angeles a Londýna. Pravdou je, že už dnes evidujeme první výpadek trvající 35 minut. Zapříčinil se mu údajně server Amazon EC2 US-East, který je jednou z hlavních tepen na území USA. Tomu poskytovatel ISP chybně nastavil přístupové cesty služeb třetích stran na severu Amazon.

B1 se týká také uživatelů Androidu. Ti zjistili, že je stanici možné krom z iOS, poslouchat také z jejich zařízení a to prostřednictvím internetového prohlížeče. Jelikož se jedná o web rádio běžící na vlastní IP adrese, je tento postup možný.

O tom, co nového bude na AM či B1 se opět dozvíte na našem Blogu, tak buďte on-line 

tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

21 + = 30

Okomentujte nás také na Facebooku