Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Prodeje Apple Watch těsně před oficiálním zveřejněním třetího fiskálního kvartálu letošního roku.

Přibližně za týden bude Apple zveřejňovat svá prodejní čísla, ve kterých by se už měly objevit tržby z Apple Watch. Pravděpodobně se nedočkáme samostatné kategorie, nicméně budeme moci alespoň porovnat hodnoty s odhady společnosti Slice Inteligence, která se v uplynulé době zabývala prodeji v USA.

Výše zmíněná firma tehdy uveřejnila několik dní po spuštění předprodejů údaj, který čítal milion online prodaných kusů do 24 hodin. To vše pouze ve Spojených Státech Amerických. Od průzkumu uběhly 3 měsíce a nyní číslo přesahuje miliony tři, nicméně se v analýze neobjevují zakoupené Watche v kamenných obchodech.

Průměrný nákup se pohybuje kolem 12.500Kč, což je hodnota nejlevnějšího modelu Apple Watch. Ten však není nejprodávanějším. Největší zájem je o edici Sport (1.95 mil. kusů) i přes to, že u uživatelů evidujeme drobné problémy při styku náramku s pokožkou. Důvodem alergické reakce (vyrážky) je nikl či lepidlo obsažené v těchto hodinkách, popř. nečistoty, které se dostanou mezi kůži a hodinky. Důkazem je několik fotografií zveřejněných na sociálních sítích přímo od zákazníků.

Druhou příčku obsadily hodinky ocelové (1,086 mil. kusů) a i přes vysokou cenu se prodal nezanedbatelný počet „Goldů“ (1.875ks).

Ze statistik Slice Inteligence můžeme také zjistit, že si 17% zákazníků koupilo k hodinkám minimálně jeden náhradní náramek.

No uvidíme 21. června, zda-li se do budoucna bude moci Slice Inteligent opřít o téměř 100% přesnost poskytovaných údajů v porovnání s Americkým ministerstvem průmyslu a obchodu 

Tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 10 = 19

Okomentujte nás také na Facebooku