Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Používáte u svého iPhone OZNAMOVACÍ CENTRUM naplno?

Oznamovací centrum shromažďuje vaše oznámení na jednom místě, abyste si je mohli prohlédnout kdykoli, když budete mít čas. Projděte si souhrn dne, například předpověď počasí, schůzky, narozeniny, kurzy akcií a rychlý přehled zítřejších událostí. Klepnutím na panel Oznámení zobrazíte všechna svá upozornění. 

Otevření Oznamovacího centra:
Přejeďte dolů od horního okraje obrazovky.

Nastavení voleb pro dnešní den:
Chcete-li vybrat informace, které chcete mít zobrazené, klepněte na konci informací na panelu Dnes na tlačítko Upravit. Klepnutím na + nebo – přidáte nebo odeberete informace.
Chcete-li upravit pořadí zobrazení informací, dotkněte se ikonya přetáhněte ji na jiné místo.Nastavení voleb oznamování:
Přejděte do Nastavení > Oznámení. Klepněte na některou aplikaci a nastavte volby pro oznámení. Například si můžete nastavit zobrazování oznámení na uzamčené obrazovce. Také můžete klepnout na Upravit a upravit pořadí oznámení aplikací. Dotkněte se ikony a přetáhněte ji na nové místo.Poznámka:
Chcete-li na panel Dnes přidat informace o dopravní situaci na cestě do práce, ujistěte se, že jsou zapnuta Frekventovaná místa v Nastavení > Soukromí > Polohové služby > Systémové služby > Frekventovaná místa.

Vládní výstrahy:
V některých oblastech můžete zapnout výstrahy v seznamu Vládní výstrahy.
Přejděte do Nastavení > Oznámení.

V USA může například iPhone 4s přijímat prezidentské výstrahy a můžete na něm zapnout nebo vypnout „oranžové výstrahy“ a „tísňové výstrahy“ (do nichž jsou zahrnuty výstrahy pro závažný i extrémní stupeň bezprostředního ohrožení). Tyto výstrahy jsou standardně zapnuty. V Japonsku může iPhone přijímat výstrahy před zemětřesením vydávané státní meteorologickou agenturou. Vládní výstrahy se mění v závislosti na operátorovi a modelu iPhonu a je možné, že za určitých okolností nebudou fungovat.

Nastavení přehledu dnešního dne a přehledu oznámení na uzamčené obrazovce.
Vyberte Nastavení > Touch ID a kódový zámek (modely iPhonu s Touch ID) nebo Nastavení > Kódový zámek (ostatní modely) a nastavte přístup z uzamčené obrazovky.

Zavření Oznamovacího centra:
Přejeďte nahoru nebo stiskněte tlačítko plochy.

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

73 + = 78

Okomentujte nás také na Facebooku