Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Personální transfery na nejvyšších místech

Přesně před rokem jsme se dozvěděli zprávu, že představenstvo opustil Bill Campbel, nejdéle sloužící člen na manažerské pozici.

Ten figuroval ve firmě sedmnáct let, místo něhož do křesla zasedla Sue L. Wagnerová, spoluzakladatelka a ředitelka firmy BlackRok.

Dnes už víme o dalším posunu. Z The Boeing Company, druhého největšího světového výrobce letecké techniky přichází bývalý finanční a korporální ředitel James Bell, jenž se stane osmým členem představenstva kalifornské společnosti.

Je prozatím jediným Afroameričanem, který bude vedle Arta Levnsona, Ala Gora, Boba Igera, Andrei Jungové, Rona Sugara a již zmíněné Sue Wagnerové sedět.

Tim Cook si od nové akvizice slibuje přínos a to díky jeho mnohaletým zkušenostem. Navíc Bell prozradil, že je i vášnivým uživatelem Apple produktů a že obdivuje jejich cit pro inovaci.

V článku se nesmíme zapomenout zmínit i o včerejším datu 05.10. V tento den před čtyřmi lety obletěla svět smutná zpráva o úmrtí Steva Jobse, zakladatele společnosti Apple a jednoho z nejúspěšnějších podnikatelů všech dob.

*** Pozitivnější zprávou je určitě zavedení nových iPhonů 6S a 6S Plus na český trh. Ke koupi budou oba typy telefonů od 9. října a to v cenové relaci od 21.190,- do 30.790,-

Více informací o vstupu těchto nových produktů v dalším článku na našem blogu.

Váš AppleParts.cz Tým 

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

− 1 = 3

Okomentujte nás také na Facebooku