Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Ostudný kousek se povedl CEO Applu Timu Cookovi ! V článku se dozvíte více !

Nejsledovanější událost na světě – americký Super Bowl nesměl uniknout ani výkonnému řediteli Applu Timu Cookovi.

V jubilejním padesátém ročníku se utkaly týmy Denveru Broncos a Caroliny Panthers. Duel vyhráli jednoznačným rozdílem 24:10 Denveři, kteří tak mohli svou výhru začít slavit.

Bujaré oslavy, chorály, pyrotechnika a mnoho dalšího Tim nenechal ladem a všechny tyto momenty začal střádat do svého chytrého mobilního zařízení.

O jednu ochutnávku se podělil i se svými fanoušky na sociálních sítích, ovšem ne příliš povedenou.

Níže uvedené foto Cook dlouho nezkoumal a pověsil ho na svůj Twitterový účet.

Nezaostřená fotka příliš dobrou reklamu nejnovějšímu typu iPhonu nedává a z toho důvodu se do CEO ihned pustili fanoušci Android, kteří ji začali parodovat a doporučovat mu jiná zařízení.

 

My musíme uznat, že se nejedná o příliš povedený kousek, kdy Apple v rámci propagace a hrdosti na svůj fotoaparát investoval do kampaní nemalé částky. Snad se Timovi na jiných sportovních událostech více zadaří a bude moci potěšit spíše fanoušky své, než-li ty od konkurence J

 

Tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

První komentář v “Ostudný kousek se povedl CEO Applu Timu Cookovi ! V článku se dozvíte více !

  1. I just want to say I am all new to blogging and site-building and certainly savored your web site. Very likely I’m planning to bookmark your blog . You certainly come with awesome article content. Thanks a bunch for sharing your website page.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + 3 =

Okomentujte nás také na Facebooku