Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Nejhodnotnější značkou světa je opět Apple !

Apple se stal i letos NEJhodnotnější značkou na světě. V TOP stovce se z konkurenčních značek objevili například: 7. místo – Samsung, 58. místo – Sony, 65. místo – Panasonic a rovnou stovku uzavřelo Lenovo.

Je to čistý hattrick této kalifornské společnosti, která od roku 2013 nikoho jiného před sebe nepustila. Ve zmíněném roce 2013 sesadila z trůnu nápojářskou velmoc Coca-Cola a od té doby se na něm směle hřeje právě Apple.

V číslech se jedná o hodnotu více jak 170 miliard dolarů, což je nárůst během tří let o 70 miliard. Procentuálně je to 43% roční navýšení, což je v těchto řádech opravdu nevídané.

V porovnání s druhým Googlem, který má každoroční navýšení o 12% se jedná o gigantická čísla. Coca – Cole patří letos „až“ třetí příčka.

Pozoruhodný vzestup zaznamenal i Facebook (23. místo), který si polepšil od předešlého roku o 54%.

Zajímavostí je, že i přes úspěšné tažení Marka Zuckerberga se tento chlapík nedávno rozhodl založit charitativní nadaci The Chan Zuckerberg Initiative, do níž vloží 99% svých akcií (45 miliard dolarů = 1,1 bilionu korun).

Oznámení přišlo dne, kdy se Markovi narodila dcera jménem Max. Cílem této nadace by mělo být zlepšení světa pro příští generace, uvedl generální ředitel Facebooku – Mark Zuckerberg.

 

tým AppleParts.cz J

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 2 =

Okomentujte nás také na Facebooku