Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Nejen hvězdy září v září, ale i nová generace iPhone 6s / 6s plus

Devátý měsíc v roce je pro některé, především študáky velice nepříjemným. Lidé se chystají na opravné zkoušky, druhé pokusy maturit či v tom lepším případě do nového ročníku.

Apple si na září přichystal konferenci, kde podle všechno ukáže nejen novou generaci Apple TV, která doposud měla hodně much, ale také novou řadu telefonů s přídavkem eS a eS Plus.

Keynote Event, jak všichni tuto událost známe se uskuteční v San Franciském divadle a to 09.09.2015 od 10:00 (19:00 našeho času) a ponese název „Hey Siri, give us a hint“. V překladu slogan znamená – „Hej Siri, napověz nám“, kde bychom měli být s těmito i dalšími novinkami obeznámeni.

Co se týče telefonů, tak se předpokládá, že by nakousnuté jablko mělo opět nabízet 16GB verzi u obou variant a to v barvách Space Grey, Silver a Gold. Dalšími novinkami budou 12ti megapixelový fotoaparát, čip A9 nebo nahrávání videa v kvalitě 4K. Pozornost bude upnuta určitě i na plný systém iOS 9.

Cena by se měla pohybovat od cca 16.500,- do 24.000,-

Jak už je Česko navyklé, tak ani pro tentokrát se ho první vlna prodeje týkat nebude. Možnost bude opět přes Německo či Anglii a to od 18. září letošního roku.

Co dalšího se na shledání odehraje, Vám přineseme v dalším příspěvku 

tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

První komentář v “Nejen hvězdy září v září, ale i nová generace iPhone 6s / 6s plus

  1. I simply want to mention I’m newbie to blogs and actually liked you’re website. Very likely I’m planning to bookmark your website . You certainly have incredible articles and reviews. Many thanks for sharing with us your web site.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

− 2 = 1

Okomentujte nás také na Facebooku