Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Kuriozity ze světa Applu

Rozhodli jsme se, že v dnešním příspěvku na našem blogu zveřejníme i pár neobvyklých situací, které lidé s produkty v logu s nakousnutým jablkem zažili.

Ten první se pojí se střelnou zbraní. Zaměstnanci z EverythingApplePro byli letos v létě inspirováni příběhem, kdy telefon zachránil údajně vlastníkovi život a tak se rozhodli, že provedou pokus.

Postavili za sebe s odstupem osm iPhonů a s legendární ruskou puškou AK-74 zahájili palbu. Výsledkem bylo proražení pěti z nich. Z toho vyplívá, že záleží především na kulce a samotné zbrani, aby opravdu pouze jediný kus mohl život zachránit.

Podobný scénář se psal i v minulém týdnu. Ozbrojený zloděj vtrhl do studentského komplexu a při potyčce se zájmem odcizit Farimu Alotaibemu batoh a notebook se ozval výstřel. Študák měl roztržené kalhoty, z nichž vytáhl svůj roztříštěný iPhone spolu se zaklíněnou kulkou.

Smutný příběh prožilo příslušenství od Applu v Tokiu. Mladá Japonka svému nevěrnému příteli přichystala doma překvapení a to formou jeho topících se miláčků.

Ve vaně se koupalo naprosto vše (iPhone, iPad i iMac). Dívka celou událost zdokumentovala a foto zaslala jak jemu, tak na sociální síť Twitter, kde se setkala v diskusích povětšinou s odlišnými názory. S ní soucítilo pouze pár žen, které gesto považovaly za správné.

Pokud jste i VY prožili jakoukoli kuriozitu s výrobkem Apple, podělte se o to s námi.

Napište nám na objednavky@appleparts.cz a my ji pošleme prostřednictvím AP Blogu do světa 

Předem děkujeme za ochotu!

tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

87 − 86 =

Okomentujte nás také na Facebooku