Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Konec dalšího Apple produktu a slibované info z kauzy Taylor Swift versus Apple Music !

Po tom, co vše nasvědčuje konci jablečných přehrávačů hudby se objevila zpráva, že naposled odzvonilo i první generaci iPadů mini.

A aniž by o tom dal Apple sám vědět, v tichosti svou nabídku aktualizoval a své první kusy tohoto druhu z roku 2012 jednoduše odstranil.

K dostání tak jsou už jen verze s Retina displejem a minimálním procesorem A7.

V tabletech si mimo jiné ode dneška můžete ládovat do uší spousty kvalitní muziky, jelikož své brány otevřel Apple Music, ve kterých se dočkáme také i prvně neplánovaného alba zpěvačky Taylor Swift – 1989.

Zmiňované album bude k dostání pouze a jen na AM, jelikož žádná jiná streamovací služba tato práva nemá.

Taylor se k celé kauze, kterou sama rozpoutala, vyjádřila následovně:

Děkuji Applu za změnu přístupu.“ K tomu dodala, že důvodem povolenky nejsou žádné exkluzivní dohody, než s jinými umělci.

Součástí této ojedinělé události bude i nová verze iOS 8.4, bez níž si novou služby AM spustit moci nebudete. Zároveň bude uveřejněna i testovací verze 9, která by v budoucnu měla vyladit podporu pro Apple Music a navýšit stávající limit skladeb pro služby iTunes Match z 25 000 na 1 000 000.

Buďte na našem BLOGU stále online a dozvíte se víc.

Tým AppleParts.cz 

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

− 1 = 2

Okomentujte nás také na Facebooku