Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Koncept druhé generace hodinek Watch či  nová Apple TV na českém trhu !!!

V nedávné době prošel „rekonstrukcí“ systém hodinek WatchOS, kdy se konstruktéři soustředili především na opravy chyb, které ovlivňovaly výdrž baterie nebo zamezovaly v aktualizaci lokace.

Tisíce zákazníků napadlo i nepřesné měření tepové frekvence. Vše by mělo být nyní OK.

Update je možné provézt přes aplikace Apple Watch v iPhonu, kdy je třeba mít nabité hodinky minimálně na 50%, připojení na akumulátor a samozřejmě musejí být v dosahu iPhone.

Za dveřmi je v současné době i druhá generace samotných hodinek. Údajně se uvažuje o jejich zvětšení na šíři 45mm, jelikož si na tento nevyhovující parametr postěžovalo mnoho uživatelů.

Zmínka byla i o vylepšeném fotoaparátu na 1,2 MPx.

 

Novinky se dočká i tuzemský odběratel, i když v trochu jiné sekci. Kalifornská společnost aktualizovala webovky pro Českou republiku, kde začala prezentovat novou Apple TV se slovy, že již brzy spustí předobjednávky pro veřejnost.

Čtvrtá generace TV se bude lišit zejména novým ovladačem s pohybovými senzory, který uvítají hlavně milovníci her a asistentkou Siri. Ta zde nebude mít prozatím plnohodnotnou funkci. Bude soužit pouze jako vyhledávač.

Cenová relace 32 a 64GB verze bude mezi 4.990,- a 6.890,-

 

Zkrátka je stále se na co těšit J

 

tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

38 − 34 =

Okomentujte nás také na Facebooku