Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Jaké klady a naopak zápory doprovázejí první uživatele hodinek Apple Watch?

To, že Apple Watch budou naprostým hitem a novinkou číslo jedna mezi nadšenci jablečných produktů se očekávalo. Důkazem jsou výsledky prodeje, které ukazují, že se za jeden den prodalo více kusů Watch než konkurenčních Android Wear za celý rok.

Firmy s obdobnými produkty na trhu pláčou. Jak Samsung, Motorola či LG byly předběhnuty v rámci ročního prodeje za několik hodin. Dle Slice Intelligence mohou ke dnešnímu dni slavit Kaliforňané milionté prodané hodinky. Tyto výsledky jsou určitě pro vývojáře hnacím motorem. Nicméně je doprovázejí i drobné problémy.

Ty jsou evidovány u dobíjení baterie a u citlivosti materiálů na oděrky.

Při dobíjení si mnoho uživatelů stěžovalo na mylné informace u tohoto procesu. U připojení na MagSafe adaptér hodinky oznamují dobíjení, nicméně tomu tak ve skutečnosti není. Pravděpodobně jde o hardwarový i softwarový problém, jelikož mnohdy bylo řešením restartování. Jiným uživatelům restart nestačil a společnost v rámci AppleCare záruky vyměnila bud hodinky či nabíječku.

Co se týče citlivosti materiálů na oděrky, jedná se především o nerez, která se nachází ve třídě 316L. Ta je měkčí než hliník 700 použitý na Apple Watch Sport. Pokud by měl Apple použít odolnější třídu, musel by tak cenu zvýšit minimálně o několik desítek dolarů.

Tento problém se ve firmě neobjevil rozhodně poprvé. V minulosti měl s ocelí trable i iPod nano, iPod touch či iPod classic první generace.

Řešením je rozleštění v hodnotě 5ti dolarů (126Kč).

Problematice či naopak aktivům hodinek se budeme věnovat i nadále, tak buďte s námi ON-LINE a dozvíte se víc.

VÁŠ AppleParts.cz tým

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

− 2 = 4

Okomentujte nás také na Facebooku