Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

iOS 9 pod lupou !

Prostor pro progres v Applu nedostaly jen telefony, ale také software. Na řadu přišla nejprve beta verze iOS 9 a nyní jeho plná verze běžící na více jak v polovině aktivních zařízení.

Názory na nový operační systém jsou různé. Někteří, především majitelé novějších zařízení si ho chválí z mnoha důvodů. Buď kvůli stabilitě, nebo lepšímu výkonu, který je k rozeznání například při brouzdání po internetu.

Je pravdou, že samotná společnost si od iOS 9 slibuje hodně. Dle slov marketingového šéfa Philla Schillera má náběh na nejstahovanější operační systém v historii kalifornské společnosti.

Naopak zastánci verze 8.4.1. tvrdí, že nový systém trpí mnoha nedostatky. Zmiňují především pomalou práci na starších zařízeních.

Neustálé vylepšování zaujalo také Microsoft. Donedávna bylo nemyslitelné, že by uživatel iOS mohl na svém přístroji používat balíček Office či jeho jiné služby. Dnes je tomu jinak a iOS se pyšní nejlepší mobilní platformou. Aplikace Microsoftu navíc poskytuje v daleko modernější a pokročilejší verzi, nežli ji mají k dispozici uživatelé Windows Phonu.

K těmto krokům se naklonil především nový CEO Satya Nadella, který sdílí názor, že pokud mají být služby Microsoftu úspěšné, musí cílit na nejširší okruh uživatelů, k čemuž zpřístupnění v Apple produktech každopádně přispívá.

tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 40 = 42

Okomentujte nás také na Facebooku