Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Gigant APPLE je k nezastavení. Konkurence je zoufalá !

Firma v logu s nakousnutým jablkem je jako utržená ze řetězů. Není dne, kdy by se na nějakém novinkovém serveru neobjevila zpráva o tom, jak opět inovuje, co opět skoupil a v čem bude nový produktový model lepší.

To samé se nedá říci o konkurenci, která je přístupem Applu nucena horentně snižovat ceny.

V posledním týdnu jste se mohli dočíst, že nové telefony iPhone 6s s výrobou vrcholí a že největším hardwarovým hitem budou panely s technologií Force Touch.

Ty bohužel pravděpodobně zapříčiní i problém, který trápí mnoho vlastníků iPhnoů a tím je opět nízká kapacita baterie. Force touch si vyžaduje zkrátka větší prostor v těle telefonu a to se odrazí na výkonu samotného akumulátoru.

Další plusovou skutečností je i koupě pozemků v San José o rozloze 174 tisíc metrů čtverečních, což je pro představuje přibližně 35 fotbalových hřišť nebo 11 pražských Václaváků.

Prostor se nachází asi 15km od nynějšího sídla Applu a stál 3,4 miliardy korun. Co s tím společnost zamýšlí je zatím ve hvězdách.

Takto radostné a pozitivní zprávy se u konkurenčního Samsungu nedočtete.

Ten reaguje na vývoj Applu dramatickým snižováním cen. Například zařízení Galaxy S6 či S6 Edge nyní seženete o 2.700Kč až 4.000Kč levněji.

A co je to vlastně ten Force Touch? Dozvíte se v našem dalším příspěvku 

tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

52 − 42 =

Okomentujte nás také na Facebooku