Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Emiráty se budou moci pyšnit největším Apple Storem na světě

V nedávné době jsme na našem blogu rozebírali neustálý rozvoj a šíření firmy Apple skrz celým světem, jenž oproti konkurenci ve velké míře investuje do všeho možného.

Dnešním tématem bude další milník, který si kalifornská společnost bude moci ještě tento měsíc odškrtnout. Po získání potřebných povolení vyroste koncem října přímo v Dubaji největší kamenný Apple Store na světě.

Momentálně se tímto titulem může označovat londýnský Covent Garden, který zabírá plochu o rozloze 3716 metrů čtverečních.

První obchod Applu v devatenácté nejbohatší zemi světa se bude nacházet v centru The Mall of the Emirates a bude o téměř 1000 metrů čtverečních větší.

V komplexu najdete mimo jiné i dalších 700 obchodů, 80 značkových prodejen, 2 luxusní pěti hvězdičkové hotely a vnitřní lyžařský areál. Ten druhý by mohl vyrůst v Abu Dhabi, kde se osobně zastavil i sám generální ředitel Tim Cook.

Výstavbě do této doby bránily tamní zákony. Všeobecně zde až na výjimky platí, že jakýkoliv podnik provozovaný v SAE musí z většiny vlastnit obyvatel Emirátů.

Řetězec maloobchodních prodejen se tak opět rozšíří a přiblíží k číslu 400, k jejichž tržbám určitě tyto dva obchody přispějí. Ty začátkem roku 2015 činily bezmála 15 miliard amerických dolarů.

tým AppleParts.cz 

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 33 = 42

Okomentujte nás také na Facebooku