Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Už léta se spekuluje o tom, zdali se i Apple vmísí do automobilového průmyslu a začne produkovat svá ojedinělá auta. Tomu nasvědčuje i myšlenka, kterou chtěl za svého působení zrealizovat i Steve Jobs, jenž svolal po představení prvního elektromobilu Tesly mimořádné zasedání správní rady. Právě mezi Teslou a Applem probíhají transfery zaměstnanců na různých pozicích. Spoluprací těchto dvou gigantů by došlo k výraznému urychlení pokroků v této oblasti, protože právě Tesla je prakticky jednou z neúspěšnějších automobilek vyrábějící výhradně elektromobily a spolu s Applem by mohli odstartovat novou revoluci.

Dle nejnovějších informací nyní pracuje na „autě třetí generace“ značky s nakousnutým jablkem v logu téměř 100 zaměstnanců.

Projekt údajně nese název Titan, kterému velí Steve Zadesky pro něhož to není žádná změna. Steve vedl už dva z revolučních projektů: iPod a iPhone.

Největším trhákem by mělo být samovolné řízení. Ve vývoji „auta bez řidiče“ je nejdále Google, který má hned několik prototypů samořídících aut. Technologii úspěšně zkoušel na Lexusu RX450h, kterou následně přenesl i na malá vozidla.

Šušká se i o tom, že by Apple měl koupit celou Teslu za 1.821 bilionů korun a to do 18 měsíců. Krok by to nebyl určitě nereálný, jelikož se této mašině na peníze povaluje na účtech neuvěřitelných 200 miliard dolarů.

Vyplní se některé z těchto prognóz? Dozvíte se opět na našem blogu!

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

První komentář v “Dočká se veřejnost i automobilu značky Apple? Podle všech spekulací a prognóz ANO.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 5 =

Okomentujte nás také na Facebooku