Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Design má v Applu pod sebou nově Jony Ive !

Jonathan je britský sympaťák pocházející z Londýna, kde se před 48 lety narodil. Do nedávna si nosil před jménem titul senior viceprezident designu, který po letech musí ve firmě Apple odevzdat.

Ive se totiž stal designovým ředitelem a tak za veškeré snahy bude zodpovídat on. Nově se do viceprezidentských křesel posadili i Alan Dye s Richardem Howarthem. Ti potáhnou divize hardwaru a softwaru od 1. června tohoto roku.

Všichni tito chlapíci stáli u vývoje iPhonu, iOS či u operačního systému hodinek Watch.

Za vše hovoří i slova Tima Cooka, který o změně v nejužším vedení informoval zaměstnance společnosti:

Jako designový ředitel zůstane Jony zodpovědný za veškerý náš design a bude se zcela soustředit na současné designové projekty, nové nápady a budoucí iniciativy. Bude více cestovat, zaměří se na Apple Story a svůj rukopis zanechá třeba i na banalitách jako jsou židle a stoly v kavárně.“

Začátkem roku vyšel i jeden z nejobsáhlejších rozhovorů právě s Jonym, kde jste se mohli dozvědět i o jeho zájmu v rámci designu aut všeobecně. Samotného ho šokují některé výtvory automobilek. S prosakujícími se informacemi ohledně vývoje „Apple Car“ bychom se mohli dočkat třeba i jeho podpisu na tomto revolučním autě.

Apple je zkrátka svým důrazem na vzhled všech svých produktů proslulý. Právě proto se od svých konkurentů liší a je ve svém oboru jedničkou.

Tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 73 = 75

Okomentujte nás také na Facebooku