Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Co všechno víte o Apple Pencil ?  V článku se dozvíte více !

Nejprve pro některé vtipný výtvor kalifornské společnosti a zlej sen pro Steva Jobse, nyní velice prospěšný produkt především ve spolupráci s iPady.

Od zveřejnění tohoto nového zboží už uběhl nějaký ten měsíc a kladných recenzí a názorů se schází čím dál tím více.

Všichni víte, že toto neobyčejné pero podporuje technologii Force Touch, se kterou jsme se prvně seznámili u iPhonu 6s. Dále pro Vás není novinkou, když Vám řekneme, že i samotným náklonem tužky určujete styl písma.

Ale co pravděpodobně nevíte, je zcela nový termín zveřejnění nového iPadu Air 3, který bude geniální tužku Apple Pencil podporovat.

Prvně jsme se nového typu tabletu měli dočkat v září tohoto roku, kdy měl americký gigant novinku zveřejnit spolu s iPhonem 7, ale té se dočkáme o mnoho dříve a to za necelé dva měsíce. Právě v polovině března proběhne Keynote Event, kde by ke všemu mělo dojít.

Tablet by dle spekulací měl obsahovat čtyři reproduktory a blesk na přední straně.

Více bohužel prozatím nevíme a tak se nechme představit, jakou zásadní změnou nová řada projde a co dalšího bude na Apple události představeno J

 

tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

60 − 53 =

Okomentujte nás také na Facebooku