Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

AppleParts nabízí široký sortiment lcd + touchscreen pro všechny modely iPhone včetně osazených dílů

V případě, že hledáte náhradní díly pro svůj jablečný telefon, neměli by jste zapomenout na AppleParts.cz jelikož tento prodejce nabízí široký výběr osazených i neosazených dílů. V internetové nabídce máte možnost koupení náhradních dílů na iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S a nově také displeje na iPhone 6 ve dvou barevných variantách. Mezi důležité vlastnosti prodejce patří, že prodává pouze originální díl vysoké kvality, navíc v případě, že si zakoupíte celý díl, který kompletně osazený díl, výměna je snadnější,  jelikož pouze sklo nestačí, svařuje se, apod.

thumb.php

Nabízíme náhradní díly jako lcd, touchscreen, zadní kryt kryt pro iphone, sluchátkový obvod, dock konektor, prachové filtry na sluchátko a reproduktory, senzorový obvod, mikrofon, obvod tlačítka home, vibrátor pro iphone, kryt kamery, tlačítka hlasitosti, tlačítko home button, tlačítko power, adhesive kit, jack ring, úchyt tlačítek pro iphone, jehla pro vysunutí sim, zásuvka na sim kartu, vyzváněcí jednotka, anténa wifi, kamera zadní a přední a mnoho dalších náhradní dílů pro Apple iPhone.

Pokud se vám přihodila nehoda s poškozením vašeho telefonu, levnější variantou je si náhradní díly zakoupit a následně jej na vlastní riziko vyměnit, což vyžaduje šikovnost, trpělivost a částečnou znalost jednotlivých generací. V případě, že si na výměnu nevěříte, přesto si můžete díly zakoupit a ve vybraných pobočkách problém vyřeší za vás. Na internetu můžete najít spousty obchodů, kteří nabízí náhradní díly za nižší ceny, nízká cena však nemusí znamenat vysokou kvalitu, což u AppleParts.cz nehrozí. Stovky spokojených zákazníků zakoupilo náhradní díly na svůj iPhone právě zde. Mimo jiné jsou v prodeji také náhradní díly na iPad všech generací, nebo Mac.

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

První komentář v “AppleParts nabízí široký sortiment lcd + touchscreen pro všechny modely iPhone včetně osazených dílů

  1. I simply want to say I’m all new to weblog and definitely enjoyed your web site. Probably I’m want to bookmark your site . You certainly come with very good stories. Thank you for sharing your web-site.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 32 = 41

Okomentujte nás také na Facebooku