Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Apple zařadí do svého portfolia i vlastní prsten

Kreativita společnosti s nakousnutým jablkem nezná mezí. Na povrch prosakují opět informace, že má dojít k realizaci takzvaného iRingu.

První zmínka o tomto produktu vyšla téměř před dvěma lety, kdy se spekulovalo o prstenu jakožto ovladači na televize či mini TV.

Tehdy vše nasvědčovalo tomu, že by Apple měl opravdu uvést na trh své vlastní televizory a přenosné malé obrazovky, k nimž by právě jako ovladač měl posloužit „Arabelin“ prsten iRing. K tomu zatím jak víme, nedošlo.

Dnes máme říjen 2015 a servery opět hypotetizují o možném vydání prstenu. Kalifornská společnost je nyní už dále, jelikož si pojem iRing nechala oficiálně patentovat.

Z ovladače by měl nakonec být chytrý prsten smart ring, jak se o něm hovoří v patentu a měl by být kompatibilní s většími zařízeními (iPhone, iPad, atd.).

Obsahovat by měl touchpad nebo dotykový display. Funkčnost by měla být na bázi haptické zpětné vazby v případě určité události (přijmutí e-mailu, SMS, apod.)

Součástí by mohl být i mikrofon pro přijímání hlasových pokynů.

Vše jsou to zatím jen domněnky. Apple v mnoha případech patentové žádosti ani nenajde naplnění v reálný produkt a tím nechá diskuzi nadále otevřenou.

Nechme se tedy překvapit, zda-li jde o planý poplach či přípravu k realizaci.

Váš tým AppleParts.cz 

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 68 = 75

Okomentujte nás také na Facebooku