Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Apple Watch oficiálně v prodeji

Pokud jste pravidelnými čtenáři našich příspěvků, tak určitě víte, že jsme se prodeji těchto revolučních hodinek už věnovali.

Dubnový termín firmě vyšel a vy si své unikátní hodinky s logem nakousnutého jablka můžete již nyní zarezervovat na Apple Online Storu, ale pouze prostřednictvím kamaráda sídlícího např. v Německé republice, které je nejbližším místem odběru a objevilo se v tzv. první vlně. V případě zájmu si budete muset měsíc až měsíc a půl počkat. Každá země má totiž svou dodací lhůtu i zásoby, tudíž nečekejte, že se slibovaného 24. dubna jimi budete pyšnit na svém zápěstí. V tom je pro české potencionální zákazníky ten největší háček.

Vtipnější situace nastala při objednávkách nejdražší varianty hodinek Apple Watch Edition, kdy se zákazníkovi při rezervaci zobrazila červencová až srpnová dodací lhůta.

Fronty se před Apple Story tvořily po celém světě a lidé se nemohou dočkat, až své pocity a dojmy ze zakoupených hodinek sdělí ostatním.

Pravdou je, že Apple Watch nebudou pro každého, v čemž se shodli i zahraniční novináři, kteří měli to štěstí a dostali zelenou k předčasnému testování.

Zásoby jsou prozatím opravdu slabé. Proto českým milovníkům jablečných produktů zatím nezbývá nic jiného než netrpělivě čekat na svou první příležitost. Zmínka o tom, kdy by se mohla vlna rozeběhnout i k nám zatím neexistuje.

Buďte na našem blogu stále ONLINE a dozvíte se víc.

Tým AppleParts.cz

https://www.facebook.com/ApplePartscz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 + 2 =

Okomentujte nás také na Facebooku