Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Apple Special Event za námi. Co nového nám událost odhalila?

Keynote proběhla sice už před týdnem a to v magické datum 09.09.2015, ale u nás na Blogu jsme se k této záležitosti ještě nestihli vyjádřit, což nyní napravujeme.

Předpokládaná témata nových iPhonů či vylepšená Apple TV se naplnila a rozebíralo se mnohem více.

Neobvyklé středeční datum v divadle Billa Grahama v San Franciscu nenabídlo očekávané zpěváky Draka či Macklemora, ale online přenos rádia Beats 1, které tyto hosty v úvodu nahradilo.

Prvním tématem byly hodinky Watch, se kterými je neuvěřitelných 97% uživatelů spokojeno. Představeny byly Jeffem Williamsem i nové náramky nebo systém WatchOS 2, který by měl přijít na trh v polovině října tohoto roku.

Poté na řadu přišla Apple TV, jejíchž novou úroveň odprezentoval Eddy Cue. Zmiňoval se o skleněném, 6ti tlačítkovém touchpadu, se kterým se můžeme setkat u MacBooků, ale především kladl důraz na komunikaci se Siri. Nový bude i operační systém tvOS.

V neposlední řadě bylo soustu času stráveno nad zcela novými telefony iPhone 6s a 6s Plus. Akvizice Čína se dle slov Tima osvědčila. V této asijské zemi byl evidován 75% nárůst prodejů.

Po události jsme zaregistrovali i výrobní problémy vztahující se na podsvícení displejů 6s Plusu, které nasvědčovaly zpoždění cca 3-4 týdny. Nicméně předobjednávky byly spuštěny nedávno a Tim uvedl, že společnost má v zásobě rekordní počet telefonů, který by měl velkou poptávku pokrýt.

Nechme se překvapit, zda-li tomu opravdu tak bude 

tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

83 − 76 =

Okomentujte nás také na Facebooku