Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Apple Pay opět poskočilo a bude se zavádět v dalších zemích !

U nás platbu formou iPhonu, iPodu, Watch, apod. zatím neznáme, nicméně se vymoženosti dočkají jiné kontinenty. Do další etapy, kde jsou na spuštění v blízké době připraveni, řadíme Kanadu a také Austrálii.

V obou zemích se společnost s nakousnutým jablkem dokázala alespoň s někým domluvit. Ve státě se symbolem javorového listu na vlajce budou platby omezeny zatím jen na karty od firmy American Express, která má své zastoupení například i v České republice. S věhlasnou Visou či MasterCard se vedení prozatím dohodnout nedokázalo.

Procesně se jedná o vůbec první rozšíření za hranice Spojených států amerických a Velké Británie.

Cíle Applu jsou velké. Společnost by se ráda do konce příštího roku s tímto vynálezem rozšířila do asijských zemí Hongkongu, Singapuru či evropského Španělska.

Součástí Apple Pay by měla být další novinka. Tou je převod peněz mezi lidmi, který poslouží především k transakcím menších částek.

Apple si nechal tuto formu před půl rokem patentovat a koncem příštího roku by měl mít hotovo.

Výkonný ředitel Tim Cook se k této události vyjádřil slovy, že tomu nebude tak dlouho a děti znát hotovost téměř nebudou.

 

Už se také těšíte, až si svým jablíčkem v obchodě pohodlně zaplatíte i u nás v Čr?

My se nemůžeme dočkat ! J

 

Váš tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 16 = 18

Okomentujte nás také na Facebooku