Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

Apple Music je stále více v oblibě ! V současnosti tuto streamovací službu využívá několik milionu uživatelů !

Apple music otevřelo své brány před více jak půl rokem a stále roste na oblibě. V současné době tuto službu využívá více jak 10 milionu uživatelů na iOS, Mac, PC, Android či Apple TV a jeho počet stále nabývá.

V porovnání s jejich největším konkurentem Spotify, který má sice momentálně kolem 20 milionů odběratelů, ale na trhu je kolem 6ti let, což je sakra výhoda. Abychom Vás neuvedli v omyl, ve své podstatě mají posluchačů daleko více, ale řeč o je o předplatitelích, kteří mají s placenou verzí daleko větší možnosti, než ti, kteří využívají službu zdarma.

Grátis bylo 3 měsíce ve stovce státech i Apple Music, ale to se v budoucnu opakovat již nebude. Apple sází na exkluzivní materiály od různých umělců, které jen tak někde nenajdete. Nedávno se tomu tak stalo u producentů Taylor Swift či Eminema, kteří s předstihem 3 měsíců umístili na Apple Music svou tvorbu, nežli ji mohla spatřit veřejnost na kanálu YouTube.

Pochvalu si zaslouží i švédská společnost Spotify, která je i přes tlak AM konkurence schopna a pomalu se blíží k 25ti milionové hranici.

Zda-li se Applu podaří dosáhnout kýžené mety 100 milionů platících uživatelů je zatím ve hvězdách J

 

tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

29 − = 19

Okomentujte nás také na Facebooku