Pravidelně Vám přinášíme nejrůznější tipy, triky, návody a recenze ze světa Apple. Pokud používáte Apple zařízení, nezapomeňte nás sledovat!

6 eSko bude „vytuněné pod kapotou“. Na pohled bude téměř totožné !

Čas letí a na dveře nám klepe nová série iPhonů. Na řadě je šestkové eSko, potažmo eS plus.

Podle všech informací by se nemělo jednat o nijak horentní změny v designu. V nabídce bude snad jen nová edice Rose Gold, která bude oblíbena díky své barvě především u něžného pohlaví.

Změny proběhnou uvnitř telefonu. Z nabídky zmizí kapacitní úložiště dat s 16GB. iPhony budou začínat na 32GB. Dále typy s 64GB a 128GB. Tyto informace pocházejí od zaměstnanců z Foxconnu, kteří viděli nové obaly, mezi nimiž se ty s označením 16GB nenacházely. Podobnou taktiku Apple zavedl i u iPodů, kde právě tyto varianty nabízí.

Co se týče ceny, tak ta by se u jednotlivých produktů měla lišit minimálně.

Společnost si od této řady slibuje hodně. To utvrzují i statistiky agentur, které předpokládají, že se rekordy prodejů budou opět překonávat.

Zprvu negativní reakce na větší úhlopříčku se vyvrátily a nakonec se ukázalo, že právě větší displej donutil mnoho uživatelů Androidu přejít na iOS.

Telefony se dočkají také výkonnějšího procesoru A9, 2GB RAM, Force Touch a také se spekuluje o 12megapixelovém fotoaparátu.

Všechny tyto informace jsou zatím jen spekulativní. Nechme se tedy překvapit, jaká vlastně bude realita a co nám odhalí prodejní pulty.

tým AppleParts.cz

appleparts.cz

appleparts.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství pro zařízení Apple.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

74 + = 79

Okomentujte nás také na Facebooku